Kūno masažai

Masažas yra labai veiksmingas ir laiko išbandytas būdas gerinti sveikatą, tobulinti kūno formas, atsipalaiduoti arba  grąžinti jėgas. Masažo metu naudojami eteriniai aliejai atlieka aromaterapinį poveikį. Šie aliejai – tai kvapūs veikliųjų augalo savybių koncentratai, gaunami distiliavimo būdu iš augalų. Eteriniai aliejai patenka į žmogaus organizmą dviem būdais: per odą ir per kvėpavimo takus ir atlieka terapinį poveikį. 

Nugaros masažai

Klasikinis / antistresinis 30 min. – 30,00 €

Klasikinis / antistresinis 45 min. – 45,00 €

Giliųjų audinių 30 min. – 35,00 €

Giliųjų audinių 45 min. – 50,00 €

 

Rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą bei nuolat patiriantiems nugaros įsitempimą. Nuovargis, nepatogi ar neteisinga sėdėjimo padėtis yra pagrindinės galvos ir sprando skausmų atsiradimo priežastys. Masažo metu atpalaiduojami ir veiksmingai stiprinami nugaros raumenys, mažinami skausmai ir nugaros raumenų įtampa, maksimaliai gerinama kraujotaka, atpalaiduojama nervų sistema.

Segmentiniai masažai

 30 min. – 25,00 €

Rankų / Kojų / Pečių juostos / Juosmens / Galvos

Nugaros ir pėdų masažas

60 min. – 50,00 €

Viso kūno masažas "Express relax"

45 min. – 49,00 €

Masažuojama nugarinė kūno dalis (nugara, pečių juosta, rankos, galva, kojos).

Kūno masažai

Klasikinis / antistresinis   60 min. – 55,00 €

Klasikinis / antistresinis / limfodrenažinis 90 min. – 70,00 €

Giliųjų audinių 60 min. – 60,00 €

Giliųjų audinių 75 min. – 75,00 €

Karštų akmenų masažas

60 min. – 55,00 €

90 min. – 69,00 €

Prabangus viso kūno masažas su aukso nektaru (pasieka spindesį)

45 min. – 55,00 €

Pasižyminti stipriomis stangrinančiomis ir senėjimo procesą odoje atitolinančiomis savybėmis. Pagerina ląstelių regeneraciją, šalina toksinus, padeda deguoniui prasiskverbti į odą, jaunina, drėkina, stangrina ir švelnina odą. Aukso dalelės kūno odai suteikia nepaprastai prabangaus ir subtilaus spindesio ir žėrėjimo, todėl masažas ypač rekomenduojamas prieš ypatingas šventes ar pobūvius.

Atpalaiduojantis, šokoladinis masažas su viso kūno įvyniojimu

1 val. 15 min. – 60,00 €

Šokolado kvapas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, mažina nuovargį, suteikia papildomos energijos, kelia nuotaiką, stimuliuoja protinį ir fizinį pajėgumą. Suteikia drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir anticeliulitinį efektą, tonizuoja ir minkština odą.

Prabangus kūno ir veido masažas + kaukė

1 val. 15 min. – 70.00 €

Jūsų laukia aromaterapinis viso kūno masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviau atpalaiduojantys įtemptus raumenis ar juos tonizuojantys. Masažas padeda šalinti nemigą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, atpalaiduoja po sunkios darbo dienos, nuramina nervų sistemą ir sumažina stresą.

Po masažo veidas bus palepintas specialiu veido masažu ir veido kauke pagal odos tipą.

KŪNO LINIJAS FORMUOJANTYS MASAŽAI

Anticeliulitinis masažas

30 min. – 35,00 €

45 min. – 50,00 €

padeda atsikratyti celiulito žymių ir mažinti apimtis. Tai speciali metodika, skirta medžiagų apykaitos, kraujotakos  suaktyvinimui poodiniame riebalų sluoksnyje, toksinių medžiagų pašalinimui. Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.

Kūną stangrinantis masažas

60 min. – 55,00 €

Rekomenduojamas moterims po gimdymo, po didelių svorio pokyčių (esant nemažam odos suglebimui mažinti), ar tiesiog sustiprinti raumenų tonusą. Po masažo pagerėja odos elastingumas, stangrumas, padidėja raumenų tonusas. Masažas teigiamai veikia visas organizmo sistemas: suaktyvėja limfotakos sistema, kraujotaka, pagreitėja toksiškų medžiagų pasišalinimas iš organizmo. Gerėja raumenų regeneracijos (atsistatymo) procesas, odos ir poodinių (riebalinio ir raumeninio) audinių kraujotaka. Taip pat stimuliuojamas vidaus organų darbas.

Anticeliulitinis masažas su medumi

45 min. – 45.00 €

Ypač efektyvus masažas, taikomas probleminių kūno sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti. Atliekamas naudojant specifinius judesius, problemines kūno sritis išmasažuojant sušildytu natūraliu medumi, plekšnojant ir staigiais judesiais atitraukiant jį nuo odos. Tokiu būdu įšildomas ir nuo paviršinio atskiriamas gilesnis poodinis sluoksnis, suaktyvinama kraujotaka, gerėja odos aprūpinimas deguonimi, mažėja riebalinės sankaupos. Medus skatina toksinų bei šlakų pašalinimą iš organizmo, stiprina imunitetą. Po masažo oda tampa stangri, lygi, elastinga, o apimtys žymiai mažesnės. Medus pašalina suragėjusį odos sluoksnį, pamaitina ir valo šlakus. Medus taip pat veikia atpalaiduojančiai, raminančiai, padeda atsikratyti įtampos, nuovargio, suteikia energijos, skatina audinių regeneraciją ir stimuliuoja imuninę sistemą.

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.