Amadeja | Rankų, kojų priežiūra
393
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-393,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Rankų, kojų priežiūra

Masažas yra labai veiksmingas ir laiko išbandytas būdas gerinti sveikatą, tobulinti kūno formas, atsipalaiduoti arba  grąžinti jėgas. Masažo metu naudojami eteriniai aliejai atlieka aromaterapinį poveikį. Šie aliejai – tai kvapūs veikliųjų augalo savybių koncentratai, gaunami distiliavimo būdu iš augalų. Eteriniai aliejai patenka į žmogaus organizmą dviem būdais: per odą ir per kvėpavimo takus ir atlieka terapinį poveikį. Prieš masažą rekomenduojame papildomai pasinaudoti infraraudonųjų spindulių pirtimi ir paruošti odą ir raumenys seansui. Rezultatui pasiekti rekomenduojamas 5 – 10 masažų kursas.

Perkant 5 procedūrų kursą, taikoma 10 %, 10 procedūrų kursą, 15 % nuolaida.

Padų masažas

30 min. / 25 €

Rankų ir plaštakų masažas

30 min. / 25 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.