Veido priežiūros procedūros

Veido priežiūros procedūros su „Thalion“, „Anna Lotan“ kosmetika

Veido kaukė pagal odos tipą „Thalion“, „Anna Lotan“

Procedūros eiga: veido nuvalymas  + kaukė pagal odos tipą +  kremas.

30 min. / 12 €

Nuovargį mažinantis ir veidą skaistinantis grožio ritualas "Vandenyno paslaptis"

Tai subtilus aljansas tarp jūrinių ingredientų ir išskirtinai penkiems ritualų regionams būdingų augalų, tokių kaip: argano aliejus, žaliosios arbatos aliejinė ištrauka, laminarijos aliejus, kokoso aliejus, braziliškų riešutų aliejus. Produktuose gausu vitaminų B5, E, F, A, C ir kitų mikroelementų, reikalingų odos normaliam funkcionavimui.  Šis puikus derinys tinkamais kiekiais prasiskverbia giliai į odos ląsteles, puikiai prisiderindamos prie Jūsų odos  savybių. Išskirtinai ritualui sukurta muzika, veido šveitimo ir masažo technika puikiai atpalaiduoja raumenis bei stangrina veido raumenis.

 

Procedūros eiga: Jūros vandens dulksna + veido ir dekolte energetinių taškų stimuliavimas + demakiažas + veido šveitimas su mikronizuotais jūros dumbliais + vitamininė veido kaukė +  rankų, pečių juostos masažas (kaukės metu) + veido ir dekolte masažas. Grožio ritualą užbaigsime su Jūros vandens dulksna…

45 min. / 30 €

Procedūra pagal odos tipą: drėkinanti, raminanti, brandžios odos, šviesinanti su vit.C

Procedūros eiga: veido nuvalymas + šveitimas + veido masažas + kaukė pagal odos tipą  + serumas + kremas.

75 min. / 35 €

Giluminis veido valymas

Giluminiam veido odos porų valymui paruošti yra naudojamas vėsiojo brinkinimo metodas, kuris nuvalo nuo epidermio paviršiaus negyvas ląsteles ir toksinus be terminio ir mechaninio poveikio bei nenaudojant tradicinių eksfoliantų. Vėsiojo brinkinimo metodas leidžia išvengti odos plotų su išsiplėtusiais kapiliarais šilimo, raginis sluoksnis yra intensyviai drėkinamas ir minkštinamas, atsiveria poros, pašviesėja komedonai.

 

Procedūros eiga: veido nuvalymas + tonizavimas +  šveitimas + vėsusis brinkinimas +  kaukė  + plėvelinė dumblių kaukė + serumas + kremas.

90 min. / 40 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.