Veido masažai

Veido masažas yra veiksminga priemonė, puoselėjanti odos grožį. Tam, kad būtų pasiekti didesni ir efektyvesni rezultatai rekomenduojamas kursas 5-10 k., 2 arba 3 kartus per savaitę. Pasiruošimas šventei 3 dienas iš eilės, palaikantis 1 kartas per mėnesį.

Perkant 5 procedūrų kursą, taikoma 10 %, 10 procedūrų kursą, 15 % nuolaida.

Klasikinis veido masažas

Tai pakankamai stiprus masažas skirtas „stabdyti laiko tėkmę“. Jis gerina kraujotaką, todėl į odą patenka daugiau maistinių medžiagų, deguonies. Oda tampa elastingesnė, stangresnė, lygesnė. Formuojamas veido ovalas.

20 min. / 20 €

Atpalaiduojantis, antistresinis SPA veido masažas

tai visą organizmą atpalaiduojantis masažas. Šis masažas mažina emocinę ir psichologinę įtampą bei jos padarinius: nuovargį, apatiją, miego sutrikimus. Masažuojant stiprinama organizmo imuninė sistema, žmogus tampa atsparesnis stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami laimės hormonai. Masažas efektyviai pašalina nuovargį ir nuteikia pilnavertei, aktyviai protinei ir fizinei veiklai.

30 min. / 27 €

45 min. / 34 €

Limfodrenažinis veido masažas

profilaktinis, gydomasis veido, kaklo ir dekoltė zonos masažas. Jo metu veikiama veido, o per jį ir viso organizmo kraujagyslių bei limfinė sistemos. Šiuo masažu mažinami patinimai, perteklinio skysčio susikaupimai, paviršinių kraujagyslių išsiplėtimai, bei odos sausumas. Šis masažas pagreitina toksinų nukenksminimą ir pašalina iš organizmo.

30 min. / 25 €

45 min. / 32 €

"Jaunystės magija"

Priešraukšlinis, intensyviai formuojantis veido ovalą masažas pagal kinų medicinos tradicijas „Jaunystės šaltinis“

 

Unikali technika, per valandą pakelianti veido kontūrus! Masažas skirtas brandžios, stangrumą praradusios odos priežiūrai. Šios procedūros metu dirbama su visais odos sluoksniais: epidermiu, derma, hipoderma, giliaisiais audiniais (riebaliniu audiniu, raumenimis). Pirmiausiai epidermis prisotinamas masažine priemone, todėl oda suminkštėja. Specialių masažo judesių dėka, derma pridrėkinama iš vidinių skysčių gelmių, todėl oda tampa stangresnė ir elastingesnė. Masažo metu stipriai atpalaiduojami raumenys, greitėja deguonies cirkuliacija, lengviau pernešamos maistinės medžiagos, gerėja kraujotaka, limfotaka. Ypač veiksmingas raukšlių prevencijai (mimikos ir brandos), koreguoja veido ovalą, atstato odos elastingumą, atkuria veido spalvą, šalina veido paburkimą, reguliuoja odos drėgmę, pakelia vokus ir skruostus.

60 min. / 35 € 

Kobido masažas

60 min. / 45 € 

Atpalaiduojantis veido masažas derinant su kita procedūra

20 min. / 15 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.