Veido masažai

Veido masažas yra veiksminga priemonė, puoselėjanti odos grožį. Tam, kad būtų pasiekti didesni ir efektyvesni rezultatai rekomenduojamas kursas 5-10 k., 2 arba 3 kartus per savaitę. Pasiruošimas šventei 3 dienas iš eilės, palaikantis 1 kartas per mėnesį.

“KOBIDO“ - japoniškas, terapinis veido masažas

60 min. – 55,00 €

75 min. – 65,00 €

Su veido procedūra 90 min. – 70,00

 

Kobido masažas padeda pašalinti nuovargio ir laiko žymes, atjaunėti, atgauti fizines bei emocines jėgas. Jis rekomenduojamas tiek moterims, tiek vyrams. Šio aktyvaus masažo metu kompleksiškai masažuojamas kaklas, sprandas, veidas ir galva. Greitais, lengvais ir ritmiškais judesiais sušildomi ir stiprinami raumenys, aktyvinama odos kraujotaka ir limfa. 

 

  • Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas. Kaip fiziniai pratimai sutvirtina ir tonizuoja kūną, taip japoniškas masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis, nuo kurių priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas; jis kelia veido kontūrus – veido ovalą, lupų kampučius, antakius; koreguoja „nudribusius“ žandukus bei dvigubą pasmakrę.
  • Maksimaliai padidina odos skaistumą. Japoniškas masažas pagerina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą. Masažas paskatina kapiliarus efektyviau įsisavinti naudingas medžiagas, stabdančias odos senėjimą.
  • Išvalo toksinus ir nešvarumus. Kobido masažas pakelia odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali pasiekti įprasti valikliai. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.
  • Normalizuoja odos drėgmės balansą. Japoniškas terapinis veido masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.
  • Atpalaiduoja raumenų įtampą. Japoniškas terapinis veido masažas atpalaiduoja raumenų audinio įtampas, skatindamas šviežio kraujo, kuris atneša deguonį ir maisto medžiagas, priplūdimą į veido paviršių. Tik pagerinus kraujotaką ląstelės gali atsinaujinti.
  • Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą.

 

 

KOBIDO masažo privalumai – seanso metu pradeda aktyviai gamintis kolagenas ir elastinas. Šie baltymai yra atsakingi už audinių atsinaujinimą, kovą su raukšlėmis, elastingumą. Kolageno ir elastano dėka odoje vyksta stiprus liftingo efektas. Po vieno kurso pilnai dingsta pirmosios raukšlės, pilkumas ir pavargusi išvaizda. Japoniškas masažas KOBIDO taip pat labai efektyvus ir vyresnio amžiaus veido odai: pasiekiamas gilus raumenų audinių atpalaidavimas, viso organizmo sveikatinimas ir regeneracija; energetinių srautų kryptingumas tampa labiau išreikštas; pradingsta galvos skausmai, nervingumas ir irzlumas; nuimama kiekvieno veido, kaklo, dekolte raumens pluošto mikro įtampa; veido tonas išsilygina; oda tampa elastinga, stangri; normalizuojasi riebalinių liaukų veikla, oda prisotinama drėgme ir deguonimi; veido kontūrai tampa ryškūs; atsiranda liftingo efektas, veidas pasitempia; pagerėja kraujo apytaka, normalizuojasi veido limfodrenažas; iš organizmo pašalinami šlakai, toksiški elementai ir kitos kenksmingos medžiagos. Reguliaraus KOBIDO lankymo kursų rezultatas pradžiugins moterį ne tik vizualiniais išvaizdos pasikeitimais, bet ir jos emocinės ir fizinės būsenos pagerėjimu. KOBIDO masažas rekomenduojamas ir moterims, ir vyrams, kurie yra vyresni nei 30 metų amžiaus. Jaunesniems KOBIDO masažas suteikia gaivumo išvaizdą.

Personalizuotas chiro IQ veido masažas

45 min. – 45,00 €

60 min. – 55,00 €

Su veido procedūra 75 min. – 65,00 €

 

Veido terapija „CHIRO IQ” – tai unikali, vienintelė pasaulyje estetinė veido terapija, atliekama manualiniu būdu, kuri paremta naujausiomis anatomijos, fiziologijos, gerontologijos, psichologijos, filosofijos žiniomis.
Šis terapija – tai natūralus būdas išsaugoti ar susigrąžinti jaunystę. „Chiro IQ” terapija padeda gerinti veido odos tonusą, spalvą, imuninę sistemą, atkurti veido ovalą. Atstatomas mimikos – emocinių raumenų tonuso balansas, dėl ko mažėja raukšlės. Oda iš vidaus aprūpinama maisto medžiagomis, nes pagerėja mikrocirkuliacija, sumažėja patinimai, skysčių sankaupos.
Ši veido technika leidžia individualiai pažvelgti į kiekvieną žmogų. Procedūra pritaikoma būtent jam, pagal jo odos tipą, odos būklę, gyvenimo būdą, genus, senėjimo tipą.
„Chiro IQ” – tai švelni, neskausminga, atpalaiduojanti technika, stiprus adaptogenas, padedantis ramiau reaguoti į stresines situacijas.
Šis procedūra grąžina spindesį ir gyvybę akims, vidinį džiaugsmą, pasitikėjimą savimi, meilę sau ir aplinkai, vidinę tylą, ramybę ir harmoniją.

Atpalaiduojantis, limfodrenažinis SPA veido masažas

45 min. – 40,00 €

60 min. – 50,00 €

 

Tai visą organizmą atpalaiduojantis masažas. Šis masažas mažina emocinę ir psichologinę įtampą bei jos padarinius: nuovargį, apatiją, miego sutrikimus. Masažuojant stiprinama organizmo imuninė sistema, žmogus tampa atsparesnis stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami laimės hormonai. Masažas efektyviai pašalina nuovargį ir nuteikia pilnavertei, aktyviai protinei ir fizinei veiklai.

Klasikinis veido masažas

30 min. – 30,00 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.