Spa ritualai

„THALISENS“ SPA KELIONĖS

Oiginali Thali(sens koncepcija apjungė savyje Talasoterapijos meistriškumą, žinias apie jūrą ir dumblius bei tauriąsias augmenijos savybes, atkeliavusias iš tradicinės, kitų šalių senovės laikų priežiūros: jazminai ir prieskoniai, noni ir kokosų aliejus, raudonieji pipirai ir natūrali kakava, ryžių pudra, tiara, guaranos ir egzotinių vaisių ekstraktai…

Thali(sens – penkių globalių priežiūros žingsnių inovacinė koncepcija, apjungianti savyje ypatingą, holistinį  dėmesį visam kūnui, nuo pirštų galiukų iki galvos. Tikslingai sukurtos originalios masažo technikos, šie ritualai išgyvenami kaip jausmingas išsilaisvinimas.

Unikalios prodūktų tekstūros transformuojasi kontakte su oda, kūnas ir siela patiria ramybės, pusiausvyros ir absoliučios palaimos būseną…

"RYTAI - DETOKSIKUOJANTIS KELIAS"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „SMĖLIO VĖJAS“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „PRIESKONIAI IR DUMBLIAI“ + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Atraskite Rytus iš naujo, visa apimanti šiluma, turtingos tekstūros ir šimtmečius siekiančios grožio ritualų tradicijos. Rytų komponentai

( Rassoul’as, Arganas, prieskoniai ), švelnus modeliavimas, specialių gestų pagalba padeda pasinerti į Rytų atmosferą ir išvalo kūną nuo toksinų, suteikdamas palengvėjimo ir atsinaujinimo jausmą. Išskirtiniai tik šiam ritualui parinkti Rytus simbolizuojantys augalai.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Kūnas išlaisvintas nuo toksinų, šilkinė ir skaisti oda. Nepakartojamas Rytų tradicijų potyris… Kūno ir proto apsivalymas.

120 min. / 75 €

"ATLANTAS – ATGAIVOS BANGA"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „JŪROS GRŪDAI“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „DUMBLIŲ PASLAPTIS“ + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Priežiūra, prilygstanti maudynėms Atlanto vandenyne! Gestai, suteikiantys tonuso, kruopščiai atrinkti ingredientai – svaiginantys kvapai ir aromatai, įsiskverbia ir įtraukia į vandenyno stichiją, prisotindami kūną mineralais ir atgaiva. 

 

RITUALO PRIVALUMAI: Žvalumo ir energijos suteikiantys judesiai, suderinti su aktyviais ingredientais papildančiais organizmą vertingais vandenyno mineralais. Jūra ir jos komponentai naujai interpretuojami. Inovatyvumas ir visiškai nauja formulė. Mėgaukitės originalia masažo technika ir atgaukite gyvybingumą.

120 min. / 75 €

"AZIJA – RAMINANTIS PABĖGIMAS"

PROCEDŪRĄ SUDARO: SKAISTINANTIS IR GLOTNINATIS FERMENTINIS KŪNO ŠVEITIMAS „RAMUS VANDENYNAS“ + PIENO VONIA „VANDENS METAMORFOZĖS“ + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Azija tai kraštas kupinas grožio, ramybės ir harmonijos. Mus įkvėpia senovės išmintis, gyvenimo menas ir augmenijos gausa.

Švelnūs, lėti judesiai kviečia Jus pasimėgauti, retomis ir vertingomis akimirkomis. Kūnas sukoncentruotas į pojūčius, kad atrastu nepakartojamą atsipalaidavimo naudą. Harmonija – pagrindinis ritualo tikslas.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Švelni apgaubianti atmosfera. Neįtikėtinai malonios ir švelnios tekstūros, kurios kontakte su oda ir vandeniu transformuojasi, tam, kad pratęstu ritualo švelnumą ir malonius pojūčius. Lėti, rūpestingi ir puoselėjantys masažo judesiai, kviečia atitrūkti nuo realybės ir patirti raminantį pabėgimą.

120 min. / 75 €

"POLINEZIJA – ATPALAIDUOJANTI KELIONĖ"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „KRISTALŲ PAGŪNDA“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „SKAIDRUSIS ATOLAS“ + 60 MIN. ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Kai galvojame apie Polineziją, jaučiame ramybę ir regime skaidrią žydrą jūrą, jaučiamę saldų augmenijos aromatą, Monoi aliejus… ir kūnai glamonėjami saulės. Atogrąžų aromatai, tarsi jūros glamonės – apgaubia kūną ir perkelia į Rojaus salas, kur galima skirti laiką tik Sau, kur galima atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo visko!

 

RITUALO PRIVALUMAI: Netikėti potyriai su išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Po ritualo oda tarsi apgaubiama perlais švytinčia skraiste, atskleidžiamas tikras jos grožis, toks koks ir turėtų būtų po kupinos potyrių ir ramybės kelionės

120 min. / 75 €

"AMAZONĖ – ENERGIJOS PLIŪPSNIS"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „KRISTALŲ PAGŪNDA“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „SKAIDRUSIS ATOLAS“ + 60 MIN. ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Persikelkite mintimis į turtingą ir laukinę augmeniją, džiunglių vaisiai ir gėlės, karšta ir drėgna aplinka kupina paslapties…

Gyvybingumo energija užpildantis ritualas, atstatantis vidinę pusiausvyrą ir leidžiantis iš naujo atrasti savąjį aš.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Netikėti potyriai su išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Po ritualo oda tarsi apgaubiama perlais švytinčia skraiste, atskleidžiamas tikras jos grožis, toks koks ir turėtų būtų po kupinos potyrių ir ramybės kelionės.

120 min. / 75 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.