Nesvarumo terapija

Ieškote būdo pamiršti stresą ir rūpesčius? Kviečiame Jus pasinerti į naujų, magiškų pojūčių pasaulį! Nesvarumo – šviesos – aroma ir muzikos terapija „Debesų patalai“ Jums suteiks ypatingų potyrių: terapijos metu kūną užplūsta lengvumas ir atsipalaidavimas, tai jausmas kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, suteikiančios Jums galimybę skristi… Į begalybę… Per 30 minučių terapijos pasiekiama proto ir kūno relaksacija, prilygstanti 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę.

NESVARUMO – ŠVIESOS (SPALVŲ) – AROMA IR MUZIKOS TERAPIJA "DEBESŲ PATALAI"

20,00  € – 40 min.

30,00  € – 60 min.

Tik Vilniuje!

 

„Amadėja SPA“ namų meistrai rekomenduoja:

+ KŪNO ŠVEITIMAS ARBA ĮVYNIOJIMAS NESVARUMO BŪSENOJE – 17,00 €

+ VEIDO KAUKĘ PAGAL ODOS TIPĄ – 15,00 €

Nesvarumo terapija, įsigyta papildomai prie kitos mūsų SPA paslaugos

17,00  € – 40 min.

25,00  € – 60 min.

KŪNO ĮVYNIOJIMAS ARBA ŠVEITIMAS SU PASIRINKTU PRODUKTU NESVARUMO BŪSENOJE

35,00  € – 50 min.

KŪNO ŠVEITIMAS, 45 MIN. ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS IR POILSIS “DEBESŲ PATALUOSE”

65,00 € – 1 val. 45 min. 

Suteikite sau absoliučios palaimos ir ramybės akimirką…

Relaksacinis nesvarumas arba kitaip vadinamas „Floatingas“, tai novatoriškas plūduriavimo būdas, skatinantis labai gilų psichofizinį kūno ir proto atpalaidavimą. Kūnas plūduriuoja be tiesioginio kontakto su vandeniu ir lieka sausas. Universalaus pritaikymo nesvarumo vonia veikia tiek estetiniu, tiek medicininiu lygiu, o integruota šviesų sistema – chromoterapija, padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką.

Procedūra padeda besiskundžiantiems nugaros, galvos skausmais, esantiems streso būsenoje, jaučiantiems įtampą, pervargimą, fizinį išsekimą. Nesvarumo metu atpalaiduojami visi raumenys, ypač kaklo, nugaros ir galūnių. Stuburo slanksteliai atgauna taisyklingą padėtį. Iš kraujo pašalinamos stresą sukeliančios žmogaus organizme pasigaminančios cheminės medžiagos: adrenalinas, kortizolis, pieno rūgštis. Jos pakeičiamos endorfinais – laimės hormonais. Endorfinai sukuria gerovės pojūtį, pašalina nuovargį, sumažina chronišką sąnarių, nugaros skausmą ir gali pagerinti daugelį smegenų veiklos funkcijų (atminties ir mokymosi gebėjimus). Gerėja deguonies ir maistingų medžiagų pernešimas, iš organizmo pašalinamas skysčių perteklius. Greitėja reabilitacijos procesai po traumų, didėja fizinės ir emocinės energijos lygis, stiprėja imuninė sistema.

Labai retai mes liekame vien su savimi… Relaksacinis nesvarumas arba „Floatingas“ mums leidžia pasinerti giliai „į save“ ir išsivalyti nuo nereikalingų minčių bei nukeliauti į savo pasąmonę, išlaisvinant save nuo kūno apribojimų. Tai gali padėti suprasti save, tapti laisvam nuo įkyrių minčių, kurios vargina, kūrybiškai ir nestandartiškai spręsti sudėtingas situacijas, naujai pažvelgti į savo gyvenimą ir pozityviai planuoti ateitį. „Floatingas“ suteikia saugumo ir gilios ramybės jausmą, kuris išlieka su jumis ilgą laiką po seanso.

 

Kaip vyksta procedūra:

 

Procedūros metu Jus esate paguldomas ant neįtikėtinai minkštos, kūną apgaubiančios lovos. Jos užpildas yra šiltas vanduo, kuris yra atskirtas plonu audiniu, ir per kurį oda puikiai jaučia šilumą (36°) bei švelnius vandens virpesius. Taigi, nededant jokių pastangų ir atsipalaidavus, jūs tiesiogine prasme jaučiate nesvarumo būseną, tarsi „gulėjimą debesyse“.

Seansas vyksta maksimaliai jaukiose sąlygose – vandens temperatūra lygi kūno temperatūrai, nėra krūvio stuburui ir kitoms raumenų grupėms. Negaunant signalų iš išorinių dirgiklių, vestibiuliarinis aparatas nejaučia būtinybės palaikyti pusiausvyrą, taisyklingos kūno padėties, dėl to jis kuriam laikui „išsijungia“. Toks atsipalaidavimas organizmui neįmanomas netgi gilaus miego metu. „Išsilaisvinusi energija“ seanso metu naudojama vidiniams organizmo poreikiams: kovai su ligomis, regeneracijai, jėgų kaupimui.

 

Ar yra kontraindikacijų?

 

Relaksacinis nesvarumas nėra tradicinis medicininis/gydymo būdas, tačiau tai yra stebinančiai veikiantis relaksacijos būdas. Nerekomenduojama žmonėms turintiems klaustrofobiją.

 

DĖMESIO! ŠIAI PROCEDŪRAI GALIOJA SVORIO IR ŪGIO APRIBOJIMAI! KLIENTO SVORIS NETURI VIRŠYTI 100 KG, ŪGIS 1,90 M.

NEREKOMENDUOJAMA KLAUSTROFOBIJĄ TURINTIEMS ASMENIMS.

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.