Nėščiosioms

Masažas yra labai veiksmingas ir laiko išbandytas būdas gerinti sveikatą, tobulinti kūno formas, atsipalaiduoti arba  grąžinti jėgas. Masažo metu naudojami eteriniai aliejai atlieka aromaterapinį poveikį. Šie aliejai – tai kvapūs veikliųjų augalo savybių koncentratai, gaunami distiliavimo būdu iš augalų. Eteriniai aliejai patenka į žmogaus organizmą dviem būdais: per odą ir per kvėpavimo takus ir atlieka terapinį poveikį. Prieš masažą rekomenduojame papildomai pasinaudoti infraraudonųjų spindulių pirtimi ir paruošti odą ir raumenys seansui. Rezultatui pasiekti rekomenduojamas 5 – 10 masažų kursas.

Nėščiosios masažas

Padeda atpalaiduoti raumenis pačiose skausmingiausiose vietose, taip sumažindamas nugaros, strėnų ir pečių juostos diskomfortą. Neretai būtent skausmas kliudo moteriai mėgautis savo padėtimi. Suprantama, kad mamytė turi būti rami ir  teigiamai nusiteikusi, nes tai įtakoja puikų mažylio vystymąsi. Psichologinis komfortas ir harmoninga emocinė būklė gali būti pasiekiami ranka – tereikia gero ir malonaus masažo, pritaikyto besilaukiančiai moteriai. Nėščiosios masažas padeda kovoti ne tik su fiziniu nugaros, kaklo, pečių skausmu, kojų sunkumu ir tinimu, bet tuo pat metu ir su nuotaikų svyravimais, sukeltais skausmų ir hormoninių pokyčių. Masažuojamos kūno zonos : pėdos, blauzdos, nugara, rankos, pečiai, galva, veidas. Masažo technika paremta relaksaciniais, plastiškais, švelniais judesiais.

60 min. / 39 €

90 min. / 55 €

Nėščiosios limfodrenažinis kojų masažas

Sustiprėja imunitetas, paskatinamas skysčių išskyrimas, sumažėja patinimai, pasinaikina skysčio sąstovis audiniuose ir raumenyse, suaktyvėja deguonies pasisavinimo audiniuose procesai. Procedūra pradedama mineraline pėdų vonele.

30 min. / 27 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.