Amadėja | Veido masažai
367
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-367,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Veido masažai

Veido masažas yra veiksminga priemonė, puoselėjanti odos grožį. Tam, kad būtų pasiekti didesni ir efektyvesni rezultatai rekomenduojamas kursas 5-10 k, 2 arba 3 kartus per savaitę. Pasiruošimas šventei 3 dienas iš eilės, palaikantis 1 kartas per mėnesį.

Perkant 5 procedūrų kursą, taikoma 10 %,  10  procedūrų kursą, 15 % nuolaida.
Klasikinis veido masažas

tai pakankamai stiprus masažas skirtas „stabdyti laiko tėkmę“. Jis gerina kraujotaką, todėl į odą patenka daugiau maistinių medžiagų, deguonies. Oda tampa elastingesnė, stangresnė, lygesnė. Formuojamas veido ovalas.

20 min / 14,00 €

Atpalaiduojantis, antistresinis SPA veido masažas

tai visą organizmą atpalaiduojantis masažas. Šis masažas mažina emocinę ir psichologinę įtampą bei jos padarinius: nuovargį, apatiją, miego sutrikimus. Masažuojant stiprinama organizmo imuninė sistema, žmogus tampa atsparesnis stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami laimės hormonai. Masažas efektyviai pašalina nuovargį ir nuteikia pilnavertei, aktyviai protinei ir fizinei veiklai.

30 min /16,00 €

45 min/ 23,00 € 

Priešraukšlinis veido chiromasažas

tai švelni ir atpalaiduojanti, tačiau didelio poveikio technika. Kiekvienam klientui parenkami individualūs masažo elementai. Speciali chiromasažo technika didina veido giliųjų raumenų, mimikos raumenų tonusą, gerina kraujotaką ir odos elastingumą. Masažo metu visapusiškai veikiami raumenys, kraujagyslių bei nervų sistemos, šalinamas raumenų nuovargis, sąstingis ir suglebimas, pabrinkimai, skatinamas audinių atsinaujinimas.

30 min / 16,00 €

45 min / 23,00 €

Masažas brandžiai odai "Jaunystės magija"

Procedūros eiga:

  • veido nuvalymas;
  • veido masažas;
  • veido kremo įmasažavimas.

Atlikus masažų kursą veido oda taps pastebimai lygesnė bei elastingesnė. Sumažės akių vokų bei viso veido odos pakritimai. Taip pat sumažės pagurklis, o veido kontūras taps ryškesnis. Po procedūrų kurso pagerės veido odos kraujotaka, ji bus aprūpinta būtiniausiomis maitinamosiomis medžiagomis, todėl atsigaus odos spalva ir sulėtės tolimesnis odos senėjimo procesas.

Procedūra ne tik pamaitins, atgaivins, atjaunins odą, bet ir padės atsikratyti streso bei įtampos. O po visų dangiškai malonių procedūrų, galima bus mėgautis poilsiu ir ramybe prie ypatingos prieskoninės arbatos puodelio.

60 min / 30.00 €

Limfodrenažinis veido masažas

profilaktinis, gydomasis veido, kaklo ir dekoltė zonos masažas. Jo metu veikiama veido, o per jį ir viso organizmo kraujagyslių bei limfinė sistemos. Šiuo masažu mažinami patinimai, perteklinio skysčio susikaupimai, paviršinių kraujagyslių išsiplėtimai, bei odos sausumas. Šis masažas pagreitina toksinų nukenksminimą ir pašalina iš organizmo.

 

30 min./ 16,00 €

45 min./ 23,00 €

Atpalaiduojantis veido masažas derinant su kita procedūra

20 min / 12.00 €

Drėkinamoji veido programa

30 min / 15.00 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.