Amadėja | Spa ritualai
378
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-378,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Spa ritualai

Nugrimzdus į poilsio, sveikatos ir kūno priežiūros centro „Amadėja“ siūlomų SPA malonumų jūrą, akimirksniu išgaruos iki skausmo pažįstamos kasdienės problemos, nuovargis, slegiančios mintys ir nemalonios emocijos…

„Pojūčių akimirka“

Procedūros metu Jūsų laukia:

 • Pėdų vonelė ir ypatinga arbata (10 min.). Druskų pėdų vonelė sušvelnins odą, puikiai atpalaiduos bei sugers neigiamą energiją.
 • Tajų ritualas su karštomis lavos akmenukų pintomis (20 min.). Atliekamas naudojant pašildytas vulkaninės kilmės akmenėlių pintas. Giliais, lėtais šiltų pintų prisilietimais šalina stresą, raumenų įtampą, pagerina kraujotaką ir giliųjų audinių bei sąnarių būklę, padeda pamiršti kasdienius rūpesčius ir atsipalaiduoti.
 • Kūno įvyniojimas su pienu–medumi arba cinamonu pasirinktinai (30 min.).
 • Veido masažas pagal odos tipą – visapusiškai veikiami raumenys, kraujagyslių bei nervų sistemos, šalinamas raumenų nuovargis, sąstingis bei suglebimas, pabrinkimai, skatinamas audinių atsinaujinimas. Kiekvienam klientui parenkami individualūs masažo elementai. Masažas atliekamas įvyniojimo metu.

60 min / 39.00 €

"Ramybės akimirka"

Procedūros metu Jūsų laukia:

 • Pasisveikinimo ritualas (5 min.). Tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas bei susipažinimas su klientu. Atpalaiduojamieji, spaudžiamieji ir tempiamieji judesiai per akimirksnį nukels į ramybės ir malonių pojūčių pasaulį.
 • Kūno įvyniojimo į pieno ir medaus kaukę procedūra (25 min.). Šilkinės konsistencijos kūno kaukė padeda atkurti odos drėgmės balansą, stangrina odą ir suteikia jai elastingumo, naikina ankstyvuosius senėjimo požymius.
 • Nugaros, plaštakų ir pėdų masažas (20 min.). Ši procedūra skatina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nuovargį, ramina nervų sistemą. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, stimuliuoja smegenų centrus, kurie išskiria endorfinus (laimės hormonus), turinčius antistresinį poveikį.
 • Arbatos gėrimo ritualas (10 min.).

60 min / 35.00 €

"Sukurta vyrams"

Procedūros metu Jūsų laukia:

 • Pečių juostos, kaklo ir galvos masažas (20 min.) – padeda sumažinti galvos, sprando ir pečių-kaklo skausmus, taip pat nemigą, įtampą bei nuovargį, gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, nuramina nervų sistemą.
 • Pėdų šveitimas žaliosios citrinos ir imbiero šveitikliu, karštų rankšluosčių terapija (10 min.) – maitina odą, aktyvina kraujotaką ir šalina negyvas odos ląsteles.
 • Pėdų masažas su laimo aliejumi (15 min.) – aktyvuoja gyvybiškai svarbius taškus, kuriuos spaudžiant, skatinama ir atstatoma skrandžio, smegenų, kepenų, kasos bei kitų organų veikla. Atpalaiduoja pavargusias pėdas, mažina kojų skausmus, pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse. Masažo metu masažuojama visa nugarinė pėdos dalis, pirštai, čiurna, padas ir blauzda.
 • Veido kaukė jautriai, sudirgusiai odai (20 min.) – maitina, drėkina ir puoselėja veido odą;
 • Pečius šildanti lavos akmenėlių terapija (10 min.) – šis ritualas atliekamas pagal tajų metodą, naudojant pašildytas vulkaninės kilmės akmenėlių pintas. Gilūs, lėti, šiltų pintų prisilietimai šalina stresą, padeda pamiršti kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoti, šalina raumenų įtampą, gerina jų kraujotaką, taip pat giliųjų audinių ir sąnarių būklę.

75 min / 29.00

Prabangus SPA ritualas „Vynmedžio paslaptis”
Procedūros metu  Jūsų laukia:
 • mineralinė pėdų vonelė;
 • raudonųjų vynuogių kūno šveitimas;
 • raudonųjų vynuogių kūno įvyniojimas;
 • veido masažas;
 • veido kaukė;
 • 1 val. trukmės atpalaiduojantis viso kūno masažas.

150min / 75.00€ 

"Apelsinų ir šokolado kerai"

Procedūros metu Jūsų laukia:

 • Mineralinė pėdų vonelė ir kvapnios žolekių arbatos gėrimas;
 • Viso kūno šveitimas negyvosios jūros druskos ir apelsinų šveitikliu;
 • Šokoladinis viso kūno masažas;
 • Atpalaiduojamasis veido masažas šokoladinės kūno kaukės metu.

90min/ 60.00 € 

„THALISENS“ SPA KELIONĖS

Oiginali Thali(sens koncepcija apjungė savyje Talasoterapijos meistriškumą, žinias apie jūrą ir dumblius bei tauriąsias augmenijos savybes, atkeliavusias iš tradicinės, kitų šalių senovės laikų priežiūros: jazminai ir prieskoniai, noni ir kokosų aliejus, raudonieji pipirai ir natūrali kakava, ryžių pudra, tiara, guaranos ir egzotinių vaisių ekstraktai…

Thali(sens – penkių globalių priežiūros žingsnių inovacinė koncepcija, apjungianti savyje ypatingą, holistinį  dėmesį visam kūnui, nuo pirštų galiukų iki galvos. Tikslingai sukurtos originalios masažo technikos, šie ritualai išgyvenami kaip jausmingas išsilaisvinimas.

Unikalios prodūktų tekstūros transformuojasi kontakte su oda, kūnas ir siela patiria ramybės, pusiausvyros ir absoliučios palaimos būseną…

"RYTAI - DETOKSIKUOJANTIS KELIAS"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „SMĖLIO VĖJAS“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „PRIESKONIAI IR DUMBLIAI“ + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Atraskite Rytus iš naujo, visa apimanti šiluma, turtingos tekstūros ir šimtmečius siekiančios grožio ritualų tradicijos. Rytų komponentai

( Rassoul’as, Arganas, prieskoniai ), švelnus modeliavimas, specialių gestų pagalba padeda pasinerti į Rytų atmosferą ir išvalo kūną nuo toksinų, suteikdamas palengvėjimo ir atsinaujinimo jausmą. Išskirtiniai tik šiam ritualui parinkti Rytus simbolizuojantys augalai.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Kūnas išlaisvintas nuo toksinų, šilkinė ir skaisti oda. Nepakartojamas Rytų tradicijų potyris… Kūno ir proto apsivalymas.

120min / 75,00 €

"ATLANTAS – ATGAIVOS BANGA"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „JŪROS GRŪDAI“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „DUMBLIŲ PASLAPTIS“ + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Priežiūra, prilygstanti maudynėms Atlanto vandenyne! Gestai, suteikiantys tonuso, kruopščiai atrinkti ingredientai – svaiginantys kvapai ir aromatai, įsiskverbia ir įtraukia į vandenyno stichiją, prisotindami kūną mineralais ir atgaiva. 

 

RITUALO PRIVALUMAI: Žvalumo ir energijos suteikiantys judesiai, suderinti su aktyviais ingredientais papildančiais organizmą vertingais vandenyno mineralais. Jūra ir jos komponentai naujai interpretuojami. Inovatyvumas ir visiškai nauja formulė. Mėgaukitės originalia masažo technika ir atgaukite gyvybingumą.

120 min/  75,00 €

"AZIJA – RAMINANTIS PABĖGIMAS"

PROCEDŪRĄ SUDARO:

MINERALINĖ PĖDŲ VONELĖ IR KVAPNIOS ŽOLELIŲ ARBATOS GĖRIMAS + SKAISTINANTIS IR GLOTNINATIS FERMENTINIS KŪNO ŠVEITIMAS „RAMUS VANDENYNAS“ + PEČIUS ŠILDANTI LAVOS AKMENĖLIŲ TERAPIJA + 60 MIN. KŪNO MASAŽAS.

 

ATMOSFERA: Azija tai kraštas kupinas grožio, ramybės ir harmonijos. Mus įkvėpia senovės išmintis, gyvenimo menas ir augmenijos gausa.

Švelnūs, lėti judesiai kviečia Jus pasimėgauti, retomis ir vertingomis akimirkomis. Kūnas sukoncentruotas į pojūčius, kad atrastu nepakartojamą atsipalaidavimo naudą. Harmonija – pagrindinis ritualo tikslas.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Švelni apgaubianti atmosfera. Neįtikėtinai malonios ir švelnios tekstūros, kurios kontakte su oda ir vandeniu transformuojasi, tam, kad pratęstu ritualo švelnumą ir malonius pojūčius. Lėti, rūpestingi ir puoselėjantys masažo judesiai, kviečia atitrūkti nuo realybės ir patirti raminantį pabėgimą.

120 min / 75,00 €

"POLINEZIJA – ATPALAIDUOJANTI KELIONĖ"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „KRISTALŲ PAGŪNDA“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „SKAIDRUSIS ATOLAS“ + 60 MIN. ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Kai galvojame apie Polineziją, jaučiame ramybę ir regime skaidrią žydrą jūrą, jaučiamę saldų augmenijos aromatą, Monoi aliejus… ir kūnai glamonėjami saulės. Atogrąžų aromatai, tarsi jūros glamonės – apgaubia kūną ir perkelia į Rojaus salas, kur galima skirti laiką tik Sau, kur galima atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo visko!

 

RITUALO PRIVALUMAI: Netikėti potyriai su išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Po ritualo oda tarsi apgaubiama perlais švytinčia skraiste, atskleidžiamas tikras jos grožis, toks koks ir turėtų būtų po kupinos potyrių ir ramybės kelionės.

120min / 75,00 €

"AMAZONĖ – ENERGIJOS PLIŪPSNIS"

PROCEDŪRĄ SUDARO: KŪNO ŠVEITIMAS „KRISTALŲ PAGŪNDA“ + KŪNO ĮVYNIOJIMAS „SKAIDRUSIS ATOLAS“ + 60 MIN. ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS + ŽOLELIŲ ARBATA POILSIO KAMBARYJE.

 

ATMOSFERA: Persikelkite mintimis į turtingą ir laukinę augmeniją, džiunglių vaisiai ir gėlės, karšta ir drėgna aplinka kupina paslapties…

Gyvybingumo energija užpildantis ritualas, atstatantis vidinę pusiausvyrą ir leidžiantis iš naujo atrasti savąjį aš.

 

RITUALO PRIVALUMAI: Netikėti potyriai su išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Po ritualo oda tarsi apgaubiama perlais švytinčia skraiste, atskleidžiamas tikras jos grožis, toks koks ir turėtų būtų po kupinos potyrių ir ramybės kelionės.

120 min/ 75,00 €

Mūsų pagrindinis tikslas

dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat mūsų SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį.